Úvod > Pneumatiky
 

Pneumatiky - Osobní/Offroad/SUV

spinner
Probíhá načítání filtrů...

V našem e-shopu nabízíme mimořádně kvalitní osobní pneumatiky pro zimní i letní období, které Vám zajistí bezpečnou a pohodlnou jízdu. Mezi nejoblíbenější patří vysoce výkonné a spolehlivé osobní pneumatiky Nokian, pneumatiky Hankook, pneumatiky Dunlop, nebo pneumatiky Barum.

Osobní pneumatiky je nutné měnit dle aktuální sezóny. Přezutí vozu na zimní pneumatiky je všeobecně doporučováno při poklesu teploty pod +7°C.  Vhodný výběr osobní zimní pneumatiky Vám zaručí dobrou přilnavost, bezpečnost na silnici a skvělé jízdní vlastnosti. Nabízíme také celoroční osobní pneumatiky, které jsou zkonstruovány tak, aby byly vhodné pro letní a částečně i pro zimní provoz.

V naší nabídce také naleznete extrémně odolné offroad pneumatiky a SUV pneumatiky, které jsou vhodné zejména pro terénní čtyřkolky s pohonem 4x4, ale také pro SUV vozy s velkými koly. Nabízíme letní offroad pneumatiky pro jízdu na suchu i v dešti, zimní offroad pneumatiky, které zvládnou zasněžené pláně i horské průsmyky a také celoroční offroad pneumatiky, které jsou vhodné pro celoroční provoz čtyřkolek a SUV vozů. Z naší nabídky si zajisté vyberete!