Úvod > Pneumatiky
 

Pneumatiky - Nákladní

spinner
Probíhá načítání filtrů...

Nabízíme nákladní pneumatiky pro kamiony, tahače, trailery, přívěsy, vleky, nebo návěsy všech typů a účelů! Nákladní pneumatiky jsou určeny do celoročního provozu a jsou speciálně uzpůsobené pro přepravu těžkého materiálu. Od nákladních pneumatik se očekávají desítky tisíc bezpečně najetých kilometrů a vysoká odolnost. Nutné je také zajistit, aby byl řidič i převážené zboží v bezpečí a docházelo k minimálním defektům nákladních pneumatik.

Nákladní pneumatiky by proto měly splňovat vysoké nároky na bezpečnost, spolehlivost, velký výkon a dlouhou životnost. Zajisté také oceníte například jejich tichost při jízdě, úsporný ekonomický provoz nebo jízdní komfort. V našem e-shopu naleznete právě takovéto nákladní pneumatiky od oblíbených značek Nokian, Hankook nebo Double Coin. 

Při používání nákladních pneumatik je nutné hlídat zejména hloubku dezénu, nahuštění pneumatik a správné obutí typu pneumatiky. Každý typ nákladního vozu totiž vyžaduje jiné vlastnosti pneumatik. My Vám nabízíme kompletní sortiment pneumatik pro nákladní automobily, lehké nákladní automobily, městské autobusy, hluboké nakladače i hnací nápravy.