Úvod > Pneumatiky
 

Pneumatiky - Dodávkové

spinner
Probíhá načítání filtrů...

Dodávkové pneumatiky jsou určeny pro dodávky přepravující zboží. Vzhledem k tomu, že jsou dodávkové vozy v pohybu každý den a překonávají různě dlouhé vzdálenosti, je důležité, aby byla zajištěna bezpečnost auta i přepravovaného zboží. U dodávek velice často dochází k maximálnímu zatížení vozu, což vede k rychlejšímu opotřebování pneumatik.

Dodávkové pneumatiky by proto měly splňovat požadavky na odolnost vůči zátěži i vysoký výkon a měly by zajistit bezpečnost na mokré nebo zamrzlé vozovce. V našem e-shopu naleznete vysoce spolehlivé dodávkové pneumatiky pro letní i zimní období od oblíbených značek Nokian, Hankook, Barum nebo Dunlop. 

Letní dodávkové pneumatiky dosahují skvělých hodnot při brzdění na suchém povrchu i na mokrém povrchu. Zimní dodávkové pneumatiky Vám zase zajistí bezpečnou jízdu po namrzlé vozovce, čímž se významně zvýší bezpečnost. V nabídce také máme celoroční dodávkové pneumatiky, které Vám pomohou ušetřit nálady za sezónní přezutí pneumatik. Vlastnosti celoročních dodávkových pneumatik jsou pro městské podmínky dostačující, ovšem v případě použití ve vyšší nadmořské výšce se k použití příliš nedoporučují a je lepší zvolit zimní dodávkové pneumatiky.