Úvod > Pneumatiky
 

Pneumatiky - Agro/Průmyslové/EM

spinner
Probíhá načítání filtrů...

Agro pneumatiky jsou určené pro bezpečný a snadný provoz vozidel v zemědělství a lesnictví. Průmyslové pneumatiky jsou určeny pro manipulační techniku a zdvižné vozíky. V nabídce našeho internetového obchodu naleznete pneumatiky určené do terénu a do těžko přístupných míst, traktorové pneumatiky, pneumatiky pro bagry nebo například pneumatiky pro stavební stroje. 

Masivní agro pneumatiky mají dezén s vysokou stabilitou ve stopě a jsou vhodné pro nakloněné a mokré terény. Žebrovaný dezén bez bočních prvků je určen především pro přední kola traktorů a dezén se silnými zuby je zase vhodný především pro řídící kola traktoru.

Při používání agro pneumatik je důležité dbát na jejich správné nahuštění. To má totiž velice významný vliv zejména na výkon a životnost pneumatik. Při podhuštění pneumatik může docházet k poškození bočnic, nerovnoměrnému opotřebování pneumatiky a nežádoucímu zvýšení spotřeby paliva. Pokud budou pneumatiky naopak přehuštěné, může docházet k jejich opotřebování, zvětšuje se riziko udusávání zeminy, zvyšuje se spotřeba paliva a zkracuje se životnost pneumatiky.